• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zielona Gora - Vinnytsia (-20%)

  1. 08:05Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  2. 09:05Sulechów Dworzec PKS, ul. PCK 10
  3. 09:55Wolsztyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1
  4. 10:35Grodzisk Wielkopolski Przystanek autobusowy przy dworcu PKP", ul. Kolejowa 7
  5. 11:25Poznan airport ul. Bukowska 285
  6. 11:55Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 13:35Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  8. 15:25Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  9. 18:00Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  10. 19:15Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  11. 22:00Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  12. 00:50Budomierz cło (PL-UA)
  13. 03:00Hrushiv cło (UA-PL)
  14. 07:00Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
  15. 09:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  16. 11:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  17. 13:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  • Przewoźnik: Eastern European Travel
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany.Możliwa wymiana autobusu we Lwowie. Przewóz zwierząt jest możliwy - musisz kupić bilet ze zniżką «Zwierzę». Zmiana terminu podróży - co najmniej 24 godziny przed odjazdem, za dod. opłatą - 100 UAH.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg. a rozmiar (D+S+W) nie więcej niż 170 cm - za darmo, każdy następny kg. - 1 PLN / 5 UAH. Bagaż podręczny do 5 kg. - za darmo. Przewóz rowerów jest możliwy - w stanie rozmontowanym, jeśli w bagażniku jest wolne miejsce - sprawdź cenę z kierowcą.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation