• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 000133 Liberec - Vinnytsia

  1. 08:30Liberec Dworzec autobusowy, pl. 8, ul.Vaňurova 885/5
  2. 09:30Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
  3. 11:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  4. 14:00Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  5. 16:20Bratislava Dworzec autobusowy, Mlynske Nivy
  6. 19:10Budapest Dworzec autobusowy "Nepliget"
  7. 23:30Zahony cło (HU-UA)
  8. 23:40Chop cło (UA-HU)
  9. 02:30Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
  10. 03:25Mukachevo Dworzec PKS, ul Akademika Pavlova 214
  11. 06:20Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  12. 07:20Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  13. 09:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  14. 10:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  15. 11:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  • Przewoźnik: D.M.D. Group
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie mogą być transportowane.Platformę można zmienić, aby uzyskać informacje, zadzwoń do przewoźnika. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg(180 cm)-za darmo, dodatkowy bagaż (płatny), jeśli jest wolne miejsce (możesz to wyjaśnić dzień przed wyjazdem). Rowery i wózki dziecięce można przewozić w pozycji złożonej za dodatkową opłatą w przypadku wolnego miejsca. Wózki inwalidzkie nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation