• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Walbrzych - Kyiv

Pishchanske ATP 10540/Naszbus
Wyjazdy: 9 Maj, 11 Maj, 12 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 15 Maj, 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj, 19 Maj
  1. 11:30Walbrzych Stacja paliw "LOTOS", ul. Wrocławska, 144
  2. 12:10Swidnica Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa st. nr 7
  3. 14:10Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 17:30Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  5. 19:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 23:00Korczowa cło (PL-UA)
  7. 00:50Krakovets cło (UA-PL)
  8. 02:20Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  9. 05:50Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  10. 08:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  11. 10:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  • Przewoźnik: Pishchanske ATP 10540/Naszbus
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie mogą być transportowane. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(60x40x40)-za darmo, kazdy nastepny kg 4 PLN

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation