• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Melitopol - Rostov-na-Donu

Lazarenko M.V.
Wyjazdy: 22 Cze, 25 Cze, 29 Cze, 2 Lip, 6 Lip, 9 Lip, 13 Lip, 16 Lip, 20 Lip, 23 Lip
  1. 09:20Melitopol Przystanek autobusowy "ATB", ul. Hryzodubovoi, 42
  2. 09:45Vasylivka (Zaporizska obl.) Stacja paliw "WOG", ul. 40 let Pobedy 16
  3. 10:45Zaporizhia Sklep "Eldorado" (w pobliżu dworca kolejowego)
  4. 12:10Novomoskovsk ATB (przeciwnie Dworzec Autobusowy)
  5. 15:00Kharkiv Stacja paliw "WOG", pr. Ludviga Svobodu, 57A
  6. 17:00Goptovka (Kharkivska obl.) cło (UA-RU)
  7. 19:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  8. 20:00Belgorod centrum handlowe "Evropa" (blisko Dworzec kolejowy)
  9. 20:50Korocha (Belgorodskaya obl.) Przystanek na żądanie
  10. 22:30Novy Oskol Przystanek na żądanie
  11. 23:59Olhovatka (Voronezhskaya obl.) Przystanek na żądanie
  12. 00:35Rossosh Request stop
  13. 01:35Boguchar Przystanek na żądanie
  14. 02:55Millerovo Przystanek na żądanie
  15. 04:45Kamensk-Shakhtinsky Przystanek na żądanie
  16. 05:55Shakhty Przystanek na żądanie
  17. 07:20Rostov-na-Donu Dworzec PKS, pr. Siversa, 1
  • Przewoźnik: Lazarenko M.V.
  • Informacje dodatkowe: Podróż należy potwierdzić za 48 godzin przed wyjazdem pod numerem +380972640707
  • Bagaż: 1 szt. (60х40х20) - za darmo, każdy następny 100UAH

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation