Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swinoujscie - Kharkiv

  1. 09:00Swinoujscie Dworzec, ul. Dworcowa 6
  2. 11:10Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  3. 13:10Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  4. 16:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 19:00Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  6. 20:00Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  7. 20:45Tomaszow Mazowiecki Dworzec PKS, ul. Dworcowa 6
  8. 22:15Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
  9. 23:25Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  10. 00:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  11. 02:45Dorohusk cło (PL-UA)
  12. 04:35Yagodyn cło (UA-PL)
  13. 06:50Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  14. 08:10Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  15. 11:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  16. 13:10Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  17. 18:45Poltava Straż pożarna, ul. Welikotyrnowskaya 7
  18. 20:55Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  19. 21:05Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  • Przewoźnik: Boreychuk M.I.
  • Informacje dodatkowe: Transport osób z OFM - wraz z osobą towarzyszącą (szczegóły u przewoźnika). Przewóz zwierząt jest dozwolony - sprawdź u przewoźnika (tylko z dokumentami). Bilet musi być w formie drukowanej
  • Bagaż: 1 szt. - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu. Bagaż podręczny do 5 kg. - za darmo. Przewóz wózków dziecięcych (tylko po złożeniu) - w przypadku braku innego bagażu. Rowery są niedozwolone.
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    25% Dzieci 0-12 lat
    99% Dzieci 0-5 (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation