• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Bilche-Zolote - Ternopil

  1. 12:40Bilche-Zolote Przystanek autobusowy
  2. 12:50Glybochok (Borshivskiy r-n) Przystanek autobusowy
  3. 13:05Verkhnyakivtsi Przystanek autobusowy
  4. 13:20Borschiv Dworzec, ul. Kondry, 3
  5. 13:29Lanivtsi (Borshchovskiy r-n) Przystanek autobusowy
  6. 13:33Kozachchina (Borshchovskiy r-n) Przystanek autobusowy
  7. 13:39Ozeryany (Borshchovskiy r-n) Przystanek autobusowy
  8. 13:57Kolyndyany Przystanek autobusowy
  9. 14:13Zavodske (Ternopilska obl.) Przystanek autobusowy
  10. 14:25Chortkiv Dworzec, ul. Kopychynetska, 22
  11. 14:50Kopychyntsi Dworzec, ul. Chortkyvska 46
  12. 15:30Terebovlya Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Vasylka 75
  13. 15:50Druzhba (Terebovlianskyi r-n) Przystanek autobusowy
  14. 16:25Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  • Przewoźnik: Ternvoyage
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 bagaż do 100 km. - 5 UAH., Ponad 100 km - 10 UAH.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation