• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Bilche-Zolote - Ternopil

Ternvoyage
Wyjazdy: 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip, 28 Lip, 29 Lip, 30 Lip, 31 Lip, 1 Sie, 2 Sie, 3 Sie
  1. 12:40Bilche-Zolote Przystanek autobusowy
  2. 12:50Glybochok (Borshivskiy r-n) Przystanek autobusowy
  3. 13:05Verkhnyakivtsi Przystanek autobusowy
  4. 13:20Borschiv Dworzec, ul. Kondry, 3
  5. 13:29Lanivtsi (Borshchovskiy r-n) Przystanek autobusowy
  6. 13:33Kozachchina (Borshchovskiy r-n) Przystanek autobusowy
  7. 13:39Ozeryany (Borshchovskiy r-n) Przystanek autobusowy
  8. 13:57Kolyndyany Przystanek autobusowy
  9. 14:13Zavodske (Ternopilska obl.) Przystanek autobusowy
  10. 14:25Chortkiv Dworzec, ul. Kopychynetska, 22
  11. 14:50Kopychyntsi Dworzec PKS, ul. Chortkyvska, 46
  12. 15:30Terebovlya Dworzec PKS, ul. Knjazja Vasylka, 75
  13. 15:50Druzhba (Terebovlianskyi r-n) Przystanek autobusowy, ul. Lesi Ukrainky
  14. 16:25Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  • Przewoźnik: Ternvoyage
  • Informacje dodatkowe: Mozliwa zmiana autobusu na trase.
  • Bagaż: 1 bagaż do 100 km. - 5 UAH., Ponad 100 km - 10 UAH.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation