• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Izmail - Praha

ANDANAS TRANS
Wyjazdy: 2 Wrz, 3 Wrz, 4 Wrz, 5 Wrz, 6 Wrz, 7 Wrz, 8 Wrz, 9 Wrz, 10 Wrz, 11 Wrz
  1. 05:40Izmail Dworzec PKS, ul. Pushkina, 70
  2. 07:30Tatarbunary Dworzec autobusowy, ul. Stepova 2
  3. 09:30Bilhorod-Dnistrovskyi Dworzec PKS
  4. 10:30Odessa Dworzec PKS, ul. Kolontaivska, 58
  5. 14:00Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  6. 16:45Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  7. 19:10Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  8. 21:30Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  9. 23:45Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  10. 00:40Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  11. 02:45Krakovets cło (UA-PL)
  12. 02:50Korczowa cło (PL-UA)
  13. 06:10Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 07:30Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  15. 09:15Ostrava Stacja paliw "EvroOil", 368 km D1
  16. 10:50Olomouc ul. Sladkovského, 142/37
  17. 12:30Brno Dworzec PKS "Zvonarka"
  18. 15:00Praha Dworzec PKS "Florenc"
  • Przewoźnik: ANDANAS TRANS
  • Bagaż: Bagaż do 50kg-za darmo, każdy następny 2 za 1 kg
  • Rabaty: 30% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation