• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Izmail - Praha

ANDANAS TRANS
Wyjazdy: 31 Sty, 7 Lut, 14 Lut, 21 Lut, 28 Lut, 6 Mar, 13 Mar, 20 Mar, 27 Mar, 3 Kwi
  1. 05:30Izmail Dworzec, ul. Pushkina 70
  2. 06:40Tatarbunary Dworzec autobusowy, ul. Stepova 2
  3. 09:30Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  4. 13:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  5. 16:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  6. 18:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  7. 20:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  8. 22:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  9. 22:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  10. 02:45Krakovets cło (UA-PL)
  11. 02:50Korczowa cło (PL-UA)
  12. 05:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 06:20Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  14. 08:00Ostrava Stacja paliw, "EvroOil", 368 km D1
  15. 09:30Olomouc Sladkovskeho 142/37
  16. 11:00Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  17. 13:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  • Przewoźnik: ANDANAS TRANS
  • Bagaż: Bagaż do 30kg - bezpłatnie.
  • Rabaty: 30% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation