• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Izmail

ANDANAS TRANS
Wyjazdy: 8 Mar, 15 Mar, 22 Mar, 29 Mar, 5 Kwi, 12 Kwi, 19 Kwi, 26 Kwi, 3 Maj, 10 Maj
  1. 18:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 21:20Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  3. 23:20Olomouc Sladkovskeho 142/37
  4. 00:40Ostrava Stacja paliw, "EvroOil", 368 km D1
  5. 02:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  6. 04:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 08:00Korczowa cło (PL-UA)
  8. 10:00Krakovets cło (UA-PL)
  9. 12:20Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  10. 13:20Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 15:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  12. 17:50Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  13. 20:10Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  14. 22:50Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  15. 02:20Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  16. 05:10Tatarbunary Dworzec autobusowy, ul. Stepova 2
  • Przewoźnik: ANDANAS TRANS
  • Bagaż: Bagaż do 30kg - bezpłatnie.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation