• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Izmail

ANDANAS TRANS
Wyjazdy: 7 Maj, 10 Maj, 12 Maj, 14 Maj, 17 Maj, 19 Maj, 21 Maj, 24 Maj, 26 Maj, 28 Maj
  1. 18:30Praha Dworzec PKS "Florenc"
  2. 21:50Brno Dworzec PKS "Zvonarka"
  3. 23:20Olomouc ul. Sladkovského, 142/37
  4. 00:40Ostrava Stacja paliw "EvroOil", 368 km D1
  5. 02:30Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi, 1
  6. 04:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 08:00Korczowa cło (PL-UA)
  8. 10:00Krakovets cło (UA-PL)
  9. 11:30Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  10. 12:20Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  11. 14:30Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  12. 16:50Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  13. 19:10Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  14. 21:50Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  15. 01:20Odessa Dworzec PKS, ul. Kolontaivska, 58
  16. 02:05Bilhorod-Dnistrovskyi Dworzec PKS
  17. 04:10Tatarbunary Dworzec autobusowy, ul. Stepova 2
  18. 06:00Izmail Dworzec PKS, ul. Pushkina, 70
  • Przewoźnik: ANDANAS TRANS
  • Bagaż: Bagaż do 50kg-za darmo, każdy następny 2 za 1 kg

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation