• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Łódź - Szumsk

Pavluks-Trans/EWHD
Wyjazdy: 5 Cze, 12 Cze, 19 Cze, 26 Cze, 3 Lip, 10 Lip, 17 Lip, 24 Lip, 31 Lip, 7 Sie
  1. 16:30Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  2. 18:00Lowicz ul. Warszawska 9a, naprzeciwko Hostel Lowicz
  3. 20:20Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  4. 23:00Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  5. 02:00Hrebenne cło (PL-UA)
  6. 04:00Rava Ruska cło (UA-PL)
  7. 05:00Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  8. 07:00Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  9. 08:00Pochaiv Dworzec Pochaiv
  10. 08:40Kremenets Dworzec autobusowy, ul.Dubenska 138
  11. 09:30Shumsk Dworzec
  • Przewoźnik: Pavluks-Trans/EWHD
  • Bagaż: 1 szt. do 20kg (100x50x30) - bezpłatnie, każdy następny - 50 UAH / 10 PLN

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation