• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 000363 Praha - Krakow - Kherson

Musil Tour
Wyjazdy: 18 Lut, 20 Lut, 21 Lut, 25 Lut, 27 Lut, 28 Lut, 3 Mar, 5 Mar, 6 Mar, 10 Mar
  1. 08:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 11:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  3. 13:00Olomouc Przystanek na żądanie
  4. 14:00Ostrava Przystanek na żądanie
  5. 15:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  6. 17:30Krakow Dworzec Autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego, 15
  7. 20:00Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  8. 22:00Korczowa cło (PL-UA)
  9. 23:00Krakovets cło (UA-PL)
  10. 01:00Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  11. 04:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  12. 07:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  13. 08:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  14. 11:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  15. 15:00Odessa Dworzec autobusowy, "Privokzalnaja", pl. Starosennaja, 1b
  16. 17:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  17. 19:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Musil Tour
  • Bagaż: 1 bagaż do 25kg(30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy 200CZK /150 UAH /20PLN
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Pasażer od 60 lat
    50% Dzieci 5-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation