• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 000333 Praha - Krakow - Kharkiv - Zaporizhia

Musil Tour
Wyjazdy: 24 Paź, 28 Paź, 31 Paź, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis, 25 Lis
  1. 08:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 11:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  3. 12:30Olomouc Przystanek na żądanie
  4. 13:30Ostrava Stacja paliw EuroOil,D1,Rest stop, D1, Slezská Ostrava
  5. 15:00Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi, 1
  6. 16:40Krakow Dworzec Autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego, 15
  7. 19:20Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera 1
  8. 20:30Korczowa cło (PL-UA)
  9. 22:00Krakovets cło (UA-PL)
  10. 00:30Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  11. 03:30Rivne Dworzec PKS, ul. Kijevska 40
  12. 06:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  13. 08:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  14. 11:30Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
  15. 12:00Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  16. 14:00Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  17. 16:30Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  18. 18:30Krasnohrad Dworzec
  19. 20:30Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  20. 22:30Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
  • Przewoźnik: Musil Tour
  • Bagaż: 1 bagaż do 25kg(30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy 200CZK /150 UAH /20PLN
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Pasażer od 60 lat
    50% Dzieci 5-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation