Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 000083/1 Sumy - Praha

Musil Tour
Wyjazdy: 9 Cze, 16 Cze, 23 Cze, 30 Cze, 7 Lip, 14 Lip, 21 Lip, 28 Lip, 4 Sie, 11 Sie
  1. 23:00Sumy Dworzec autobusowy, ul. S.Bandery, 40
  2. 00:30Nedryhayliv Dworzec, ul. Schebetunov 8
  3. 01:30Romny Dworzec ul. Horkoho 89
  4. 03:30Pryluky Dworzec ul. Piryatinskaya 2
  5. 04:30Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
  6. 08:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  7. 10:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  8. 12:50Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  9. 16:00Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  10. 17:00Krakovets cło (UA-PL)
  11. 18:00Korczowa cło (PL-UA)
  12. 19:30Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  13. 22:30Krakow Dworzec Autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego, 15
  14. 23:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  15. 02:40Ostrava Przystanek na żądanie
  16. 04:10Olomouc Przystanek na żądanie
  17. 05:00Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  18. 07:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  • Przewoźnik: Musil Tour
  • Bagaż: 1 bagaż do 25kg(30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy 200CZK /150 UAH /20PLN
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Pasażer od 60 lat
    50% Dzieci 5-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation