Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 000083 Kryvyi Rih - Praha

Musil Tour
Wyjazdy: 14 Cze, 21 Cze, 28 Cze, 5 Lip, 12 Lip, 19 Lip, 26 Lip, 2 Sie, 9 Sie, 16 Sie
  1. 21:00Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
  2. 01:00Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
  3. 03:30Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
  4. 08:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  5. 10:10Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  6. 12:50Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  7. 16:00Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  8. 17:30Krakovets cło (UA-PL)
  9. 18:30Korczowa cło (PL-UA)
  10. 20:30Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  11. 23:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 01:10Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  13. 02:40Ostrava Przystanek na żądanie
  14. 04:10Olomouc Przystanek na żądanie
  15. 05:40Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  16. 08:40Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  • Przewoźnik: Musil Tour
  • Bagaż: 1 bagaż do 25kg(30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy 200CZK /150 UAH /20PLN
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Pasażer od 60 lat
    50% Dzieci 5-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation