• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Karlovy Vary

Orionbus
Wyjazdy: 27 Lut, 28 Lut, 5 Mar, 6 Mar, 12 Mar, 13 Mar, 19 Mar, 20 Mar, 26 Mar, 27 Mar
  1. 08:55Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 10:10Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 10:30Mykolaiv Dworzec Autobusowy "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  4. 12:00Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  5. 12:45Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  6. 13:45Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  7. 16:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  8. 18:40Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  9. 20:40Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  10. 22:50Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  11. 01:10Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  12. 03:40Krakovets cło (UA-PL)
  13. 03:45Korczowa cło (PL-UA)
  14. 07:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 08:50Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  16. 09:55Chalupki CLO
  17. 10:00Bohumín CLO
  18. 10:25Ostrava Dworzec,Vítkovická 3083/1
  19. 11:50Olomouc Sladkovskeho 142/37
  20. 13:00Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  21. 16:10Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  22. 17:45Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  23. 19:15Karlovy Vary Zapadni 2080/2A
  • Przewoźnik: Orionbus
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    30% Dzieci 7-12 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation