Według czasu
Według ceny

Kurs 374 Praha - Kishinev

Wyjazdy: Cz
11:30 Praha
14:30 Brno
23:30 Arad Dworzec autobusowy Vanatori 6(Atlasib)
02:30 Deva
03:30 Sebes Autogara Voltrans
04:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
05:45 Fagaras B-dul Unirii 13
07:00 Brasov
09:00 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
09:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
10:30 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
11:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Chisinau
15:30 Chisinau
Przewoźnik: ORLAN s.r.o.
Rabaty: 10% Emeryci
10% Student
50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Chisinau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information