Według czasu
Według ceny

Kurs 374 Praha - Kishinev

Wyjazdy: 7 Gru, 14 Gru, 21 Gru, 28 Gru, 4 Sty, 11 Sty, 18 Sty, 25 Sty, 1 Lut, 8 Lut
11:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
14:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
23:30 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
02:30 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
03:30 Sebes Dworzec autobusowy, Voltrans
04:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
05:45 Fagaras B-dul Unirii 13
07:00 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
09:00 Onesti Dworzec autobusowy, Bulevardul Republicii 78
09:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
10:30 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
11:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Chisinau Dworzec Autobusowy, "SUD", ul. Chincest 145
15:30 Chisinau Hotel Kishinev, bulvar Konstantin Negrutti 7
Przewoźnik: ORLAN s.r.o.
Rabaty: 10% Emeryci
10% Student
50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Chisinau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information