Według czasu
Według ceny

Kurs 374 Kishinev - Praha

Wyjazdy: Sb
09:00 Chisinau
10:00 Chisinau
13:30 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
16:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
16:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
17:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
19:30 Brasov
20:30 Fagaras B-dul Unirii 13
21:45 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
22:45 Sebes Autogara Voltrans
23:50 Deva
02:45 Arad Dworzec autobusowy Vanatori 6(Atlasib)
10:00 Brno
12:30 Praha
Przewoźnik: ORLAN s.r.o.
Rabaty: 10% Emeryci
10% Student
50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Chisinau - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information