• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Rachiv - Plzeň

VOLKs Trans
Wyjazdy: 21 Cze, 28 Cze, 5 Lip, 12 Lip, 19 Lip, 26 Lip, 2 Sie, 9 Sie, 16 Sie, 23 Sie
  1. 08:00Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
  2. 09:40Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
  3. 10:40Khust Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 118
  4. 11:40Vynohradiv Dworzec autobusowy, ul. Chkalova 87
  5. 12:30Irshava Dworzec PKS, ul. Gagarina 42
  6. 13:40Mukachevo Dworzec, ul. Akademika Pavlova 14
  7. 15:00Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
  8. 16:10Uzhgorod cło (UA-SK)
  9. 16:15Vysne Nemecke cło (SK-UA)
  10. 16:30Michalovce Dworzec kolejowy, ul.Stanicna 3
  11. 17:30Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
  12. 18:20Prešov Kosicka 2725/2
  13. 21:10Banska Bystrica Dworzec autobusowy, ul. 29 augusta, 37
  14. 21:40Zvolen Dworzec PKS, ul. Balkán 53
  15. 23:10Nitra Dworzec PKS, ul. Staničná 1563/1
  16. 00:30Bratislava Dworzec autobusowy, Mlynske Nivy
  17. 01:20Brodske cło (CZ-SK)
  18. 01:25Lanzhot cło (CZ)
  19. 02:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  20. 05:40Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  21. 07:00Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  • Przewoźnik: VOLKs Trans
  • Informacje dodatkowe: Transport rowerów - zmontowany w walizce. Transport zwierząt - w kabinie z osobnym siedzeniem, cena biletu. Transport wózka dziecięcego - w złożonej formie.
  • Bagaż: 1 szt. (60x40x20) do 30 kg. i bagaż podręczny do 7 kg - za darno. Każda kolejna szt. bagażu - 100CZK
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    15% Emeryci od 60 lat
    30% Dzieci 7-11 lat
    50% Dzieci 2-6
    70% Dzieci 0-1 (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation