• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Plzeň - Rachiv

VOLKs Trans
Wyjazdy: 22 Lut, 27 Lut, 1 Mar, 6 Mar, 8 Mar, 13 Mar, 15 Mar, 20 Mar, 22 Mar, 27 Mar
  1. 12:00Bratislava Dworzec PKS "Mlynske Nivy"
  2. 13:00Nitra Dworzec PKS, ul. Staničná 1563/1
  3. 14:20Zvolen Dworzec PKS, ul. Balkán 53
  4. 15:00Banska Bystrica Dworzec autobusowy, ul. 29 augusta, 37
  5. 17:30Prešov Kosicka 2725/2
  6. 18:00Košice Dworzec PKS, Stanicne nam. 9
  7. 19:00Michalovce Dworzec PKP, ul.Stanicna, 3
  8. 19:15Vysne Nemecke cło (SK-UA)
  9. 19:20Uzhgorod cło (UA-SK)
  10. 21:40Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
  11. 22:30Mukachevo Dworzec PKS, ul. Akademika Pavlova 14/16
  12. 23:20Irshava Dworzec PKS, ul. Gagarina 42
  13. 00:10Vynohradiv Dworzec PKS, ul. Chkalova 87
  14. 01:00Khust Dworzec PKS, ul. Ivana Franka, 118
  • Przewoźnik: VOLKs Trans
  • Informacje dodatkowe: Transport rowerów - zmontowany w walizce. Transport zwierząt - w kabinie z osobnym siedzeniem, cena biletu. Transport wózka dziecięcego - w złożonej formie.
  • Bagaż: 1 szt. (60x40x20) do 30 kg. i bagaż podręczny do 7 kg - za darno. Każda kolejna szt. bagażu - 100CZK
  • Rabaty: 10% Studenci (ISIC)
    15% Emeryci od 60 lat
    30% Dzieci 7-11 lat
    50% Dzieci 2-6 lat
    70% Dzieci 0-1 lat (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation