Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Vinnytsia - Wroclaw

FOP Melnik
Wyjazdy: 31 Maj, 3 Cze, 7 Cze, 10 Cze, 14 Cze, 17 Cze, 21 Cze, 24 Cze, 28 Cze, 1 Lip
  1. 08:45Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  2. 11:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  3. 12:05Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  4. 13:00Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
  5. 13:45Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
  6. 14:20Ostrog Dworzec, Nezavisimosti 166/104
  7. 15:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  8. 18:15Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  9. 21:05Krakovets cło (UA-PL)
  10. 21:30Korczowa cło (PL-UA)
  11. 00:45Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 02:30Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  13. 05:30Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1/11
  • Przewoźnik: FOP Melnik
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt w klatce i rowerów w demontowanym stanie jest dozwolony. Proszę mieć dwie kopie wydrukowanego biletu.
  • Bagaż: 1 bag 30kg - za darmo, każda następna cena biletu 10% taniej
  • Rabaty: 15% Dzieci 7-12 lat
    50% Dzieci 0-7 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation