• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Cieszyn - Kyiv

Anatolii Kantor
Wyjazdy: 1 Sie, 2 Sie, 3 Sie, 4 Sie, 5 Sie, 6 Sie, 7 Sie, 8 Sie, 9 Sie, 10 Sie
  1. 13:00Cieszyn Stacja paliw "Shell", ul. Liburnia 24
  2. 13:20Skoczow Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
  3. 14:00Jastrzebie-Zdroj Stacja paliw "ORLEN", al. Jozefa Pilsudskiego 66
  4. 14:35Wodzislaw Slaski Dworzec autobusowy, ul. Targowa
  5. 15:05Rybnik Stacja paliw "BP", ul. Jana Kotucza
  6. 16:00Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
  7. 16:40Ruda Slaska ul. 1 Maja 385
  8. 17:25Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  9. 19:15Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 01:00Dolhobychuv cło (PL-UA)
  11. 02:35Uhryniv (Lvivska obl.) cło (UA-PL)
  12. 03:15Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  13. 03:50Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  14. 05:15Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  15. 06:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  16. 07:50Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  17. 09:10Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  18. 11:25Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: Anatolii Kantor
  • Bagaż: 1 worek darmo, każda następna - 10% ceny biletu (tylko wtedy, gdy przestrzeń jest dostępna)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation