• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Cieszyn

Anatolii Kantor
Wyjazdy: 1 Sie, 2 Sie, 3 Sie, 4 Sie, 5 Sie, 6 Sie, 7 Sie, 8 Sie, 9 Sie, 10 Sie
  1. 10:50Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 13:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  3. 14:15Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  4. 15:50Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  5. 17:10Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  6. 18:30Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  7. 19:00Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
  8. 20:00Uhryniv (Lvivska obl.) cło (UA-PL)
  9. 21:00Dolhobychuv cło (PL-UA)
  10. 01:55Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 04:20Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  12. 04:45Ruda Slaska ul. 1 Maja 385
  13. 05:10Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
  14. 05:50Rybnik Stacja paliw "BP", ul. Jana Kotucza
  15. 06:15Wodzislaw Slaski Dworzec autobusowy, ul. Targowa
  16. 06:45Jastrzebie-Zdroj Stacja paliw "ORLEN", al. Jozefa Pilsudskiego 66
  17. 07:20Skoczow Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
  18. 07:40Cieszyn Stacja paliw "Shell", ul. Liburnia 24
  • Przewoźnik: Anatolii Kantor
  • Bagaż: 1 worek darmo, każda następna - 10% ceny biletu (tylko wtedy, gdy przestrzeń jest dostępna)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation