• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Bukovel - Kyiv

BUS TIME
Wyjazdy: 3 Paź, 10 Paź, 17 Paź, 31 Paź, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis, 28 Lis, 5 Gru, 12 Gru
  1. 19:00Bukovel (Polianytsia) Parking 1
  2. 19:20Tatariv ul. Nezalezhnosti 20
  3. 19:40Mikulychyn ul. Grushevskogo 68B Brovarnya "Mikulichin"
  4. 20:00Yaremche Dworzec PKS, ul. Svobody, 234a
  5. 20:30Nadvirna ul .Shevchenka, 21 "Avtozapchasti"
  6. 21:00Ivano-Frankivsk Przystanek autobusowy "Kino Kosmos"
  7. 22:00Monastyryska Stacja benzynowa "OKKO", ul. Tarasa Shevczenka, 9-A
  8. 23:30Ternopil Stacja paliw "OKKO", ul. 15-ho Kvitnia, 1A
  9. 01:00Kremenets Dworzec PKS, ul. Dubenska, 138
  10. 01:30Dubno Centrum handlowe "Ricos"
  11. 02:20Rivne Przystanek autobusowy, ul. Kyivska, 110 (Zoo)
  12. 03:40Novohrad-Volynskyi ul. Shevchenka, 50 (Rynek kwiatowy)
  13. 05:00Zhytomyr Stacja paliw "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  14. 06:30Kyiv Przystanek autobusowy, Salon "Infiniti", al. Peremohy, 134 (stacja metra "Zhytomyrska")
  • Przewoźnik: BUS TIME
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabronione.Przewóz wózki dziecięce i wózków inwalidzkich - bezpłatnie Przewóz rowerów możliwy za dodatkową opłatę. - 150UAH. Można zmienić datę 72 godzin przed odjezdem.
  • Bagaż: Bagaż do 18kg (20x40x60) + bagaż podręczny (30х25х15) do 1.5 kg - bezpłatnie , każdy następny do 12kg (20x40x60 )- 20% od ceny biletu
  • Rabaty: 100% Dzieci 0-3 lat (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation