Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Gdansk

Lux-reisen BIS
Wyjazdy: 4 Kwi, 6 Kwi, 8 Kwi, 10 Kwi, 12 Kwi, 14 Kwi, 16 Kwi, 18 Kwi, 20 Kwi, 22 Kwi
  1. 17:40Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 19:10Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 20:30Kobleve Dworzec Aut. "Koblevo-Kurort",ul. Morska 149
  4. 20:50Yuzhne (Odeska obl.) Dworzec, ul. Khimikiv 11
  5. 22:00Odessa Dworzec, "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
  6. 22:10Odessa Dworzec "Starosennaya", ul. Starosennaya 1a, 2
  7. 22:30Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  8. 02:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  9. 02:30Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  10. 03:00Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  11. 06:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  12. 06:20Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  13. 07:00Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  14. 09:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  15. 10:30Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  16. 10:45Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  17. 11:50Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  18. 12:55Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  19. 14:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  20. 15:00Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  21. 18:05Shehyni cło (UA-PL)
  22. 18:10Medyka cło (PL-UA)
  23. 18:55Jaroslaw Stacja benzynowa ORLEN, ul. Pruchnicka, 5
  24. 20:10Nisko Plac Wolności
  25. 20:40Stalowa Wola Dworzec autobusowy, ul.Okulickiego 3
  26. 21:30Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
  27. 22:00Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  28. 23:10Kielce ul. Czarnowska 12
  29. 00:30Piotrkow Trybunalski Dworzec kolejowy, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
  30. 01:10Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  31. 01:55Kutno ul. Łąkoszyńska 166, w pobliżu sklepu "Biedronka"
  32. 02:50Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  33. 03:30Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
  34. 04:20Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  35. 05:30Grudziadz Stacja benzynowa Orlen, trasa DK91,okolo Wiąg
  36. 07:30Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Student (ISIC)
    15% Grupa od 5 osób
    20% Dzieci 7-15
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation