Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Gdynia (from 19.02)

Orionbus
Wyjazdy: 10 Cze, 12 Cze, 17 Cze, 19 Cze, 24 Cze, 26 Cze, 1 Lip, 3 Lip, 8 Lip, 10 Lip
  1. 22:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 23:45Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 23:59Mykolaiv Dworzec Autobusowy "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  4. 01:15Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  5. 01:50Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  6. 02:40Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  7. 04:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  8. 07:55Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  9. 09:55Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  10. 12:05Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  11. 14:35Rava Ruska cło (UA-PL)
  12. 14:40Hrebenne cło (PL-UA)
  13. 14:50Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  14. 22:40Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  15. 01:00Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  16. 04:10Torun Plac 18 Stycznia 4
  17. 05:20Bydgoszcz ul. Jagiellońska 16
  18. 06:30Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapackiego, 33
  19. 08:30Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  20. 09:00Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji 1
  • Przewoźnik: Orionbus
  • Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów tylko w zdemontowanym stanie - 40% od ceny jízdenky. Bilet musi zostać wydrukowany. Autobus Van Hool.
  • Bagaż: 1 bagaż (80x80x40) do 30 kg za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Student (ISIC)
    30% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation