Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Moskva - Kryvyi Rih (13:55)

FOP Soloviova L.A.
Wyjazdy: 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip, 9 Lip, 10 Lip
  1. 13:55Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske 160
  2. 16:15Tula Dworzec autobusowy, Lenina 94
  3. 18:15Orel Dworzec autobusowy, ul. Avtovokzalnaja 1
  4. 20:15Kursk Dworzec autobusowy, ul. 50 let Oktiabria 114
  5. 22:15Belgorod Dworzec, pr.Hmelnitskoho 160
  6. 23:15Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  7. 23:35Goptovka cło (UA-RU)
  8. 00:15Kharkiv Stacja metra, "Kholodna Gora"
  9. 03:15Novomoskovsk ul. Suchkova 9
  10. 03:45Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  11. 03:55Dnipro KARAVAN ul. Nyzhnodniprovska 17
  12. 04:15Kamianske (Dniprodzerzhynsk) plac Pryvokzalna 10
  13. 05:45Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
  14. 05:55Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, pl. Gorkogo, przystanek 95 dzielnica
  15. 06:05Kryvyi Rih Dworzec PKS №2 (Tsentranlyi Rynok), ul. Lermontova 42
  16. 06:10Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq
  17. 06:30Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  18. 06:35Kryvyi Rih Pałac Kultury im. Bogdana Chmielnickiego, ul. Vatutina 33A
  19. 06:40Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, kino "Oktyabr", ul. Musorgskogo 18
  20. 06:45Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky 111
  21. 07:10Kryvyi Rih Dworzec Terny, ul. Arsentyeva, 2B
  • Przewoźnik: FOP Soloviova L.A.
  • Informacje dodatkowe: Mercedes Sprinter - 8 seats.Przewóz rowerów jest zabroniony. Przewoz zwierząt dozwolony (każdy wypadek rozpatrywany indywidualnie)
  • Bagaż: 2 bagaż do 25kg za darmo

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation