Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - (Nova Kakhovka) Kherson

Lux-reisen BIS
Wyjazdy: 7 Kwi, 14 Kwi, 21 Kwi, 28 Kwi, 5 Maj, 12 Maj, 19 Maj, 26 Maj, 2 Cze, 9 Cze
  1. 08:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 09:30Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  3. 11:45Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1/11
  4. 13:30Opole Dworzec, ul. Armii Krajowej 1
  5. 15:20Katowice ul. Piotra Skargi 6
  6. 17:10Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 18:35Tarnow Stacja benzynowa "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  8. 19:50Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 21:40Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
  10. 22:30Medyka cło (PL-UA)
  11. 23:59Shehyni cło (UA-PL)
  12. 01:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  13. 02:45Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  14. 04:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  15. 04:45Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  16. 05:00Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  17. 06:45Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  18. 07:45Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  19. 09:05Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  20. 09:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  21. 10:30Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  22. 11:30Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  23. 12:40Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  24. 16:40Odessa Dworzec, "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
  25. 17:50Yuzhne (Odeska obl.) Dworzec, ul. Khimikiv 11
  26. 18:15Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  27. 19:20Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  28. 20:35Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Student (ISIC)
    15% Grupa od 5 osób
    20% Dzieci 7-15
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation