Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Gdynia

Lux-reisen BIS
Wyjazdy: 7 Kwi, 9 Kwi, 11 Kwi, 14 Kwi, 16 Kwi, 18 Kwi, 21 Kwi, 23 Kwi, 25 Kwi, 28 Kwi
  1. 06:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 07:20Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 08:20Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  4. 10:00Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  5. 13:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  6. 14:50Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  7. 15:40Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  8. 16:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  9. 16:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  10. 17:50Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  11. 19:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  12. 21:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  13. 22:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  14. 23:10Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  15. 01:30Rava Ruska cło (UA-PL)
  16. 01:40Hrebenne cło (PL-UA)
  17. 02:40Zamosc Stacja Paliw "BP"
  18. 04:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  19. 08:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  20. 08:40Plonsk Dworzec autobusowy ul. Warszawska 51
  21. 09:50Mlawa Dworzec autobusowy, ul. Zygmunta Padlewskiego 1
  22. 10:55Olsztynek Stacja Paliw ORLEN
  23. 11:30Olsztyn Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 Maja 2A
  24. 12:20Ostroda Dworzec autobusowy , ul. Słowackiego 14
  25. 13:40Elblag ZKM Plac Dworcowy
  26. 14:50Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  27. 15:20Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji 1
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Student (ISIC)
    15% Grupa od 5 osób
    20% Dzieci 7-15
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation