Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Yerevan - Kyiv (17:00)

Hayreniq Tour
Wyjazdy: 30 Maj, 6 Cze, 13 Cze, 20 Cze, 27 Cze, 4 Lip, 11 Lip, 18 Lip, 25 Lip, 1 Sie
  1. 17:00Yerevan Hayreniq Tour, pl. Arshakunyats 34/13
  2. 18:20Sevan Obok hotelu "Arsnakar"
  3. 19:20Dilijan Dworzec autobusowy, Tsaturyan St
  4. 22:50Bagratashen cło
  5. 22:55Sadakhlo cło
  6. 23:20Marneuli Supermarket "SPAR"
  7. 23:50Tbilisi Hotel "KATASH", parking, naprzeciwko dworca autobusowego "Ortachala"
  8. 02:00Gudauri Supermarket "Smart", parking
  9. 04:20Verkhniy Lars cło
  10. 05:20Vladikavkaz Stacja benzynowa "Lukoil", ul. Moskovskaya 16
  11. 07:20Nalchik Stacja benzynowa "ROSNEFT", autostrada P-217 Kavkaz, 436 km, pobliżu posterunku policji drogowej „Baksan”
  12. 08:00Pyatigorsk Hipermarket "Sportmaster", ul. Obezdnaia 45А
  13. 08:20Mineralnye Vody ul. Sovetskaya 89, parking "Magnet"
  14. 10:20Nevinnomyssk Cafe "Minutka", ul. Gagarina, 1
  15. 11:20Armavir Obwodnica, autostrada Kaukaz, Hotel Elite
  16. 12:20Kropotkin (Krasnodarskiy kray) Supermarket "Magnit", Kazański pas 14
  17. 13:20Tikhoretsk Supermarket "Magnit",parking, ul. Shosseinaia 3
  18. 14:00Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Dworzec autobusowy Avtokassa
  19. 15:00Kushchevskaya Stacja benzynowa "Metan", ul. Transportnaya 13
  20. 16:20Rostov-na-Donu Dworzec PKP
  21. 17:00Rostov-na-Donu Dworzec autobusowy, ul.Solohova 126
  22. 18:20Shakhty Stacja benzynowa "I-GAS"
  23. 19:20Kamensk-Shakhtinsky autostrada M4, Cafe Smak
  24. 20:20Millerovo Stacja benzynowa "Shell", M-4 Don, 854 km - 400, m
  25. 22:00Boguchar Sklep "Sietochka", ul. Sovetskaia 64
  26. 23:20Rossosh Stacja benzynowa "Lukoil", ul. Oktiabrskaia 195D
  27. 00:20Valuiky (Belhorodskaia obl.) ul. Maksyma Horkoho, 107/1
  28. 01:40Shebekino Centrum handlowe „Sputnik”, w pobliżu dworca autobusowego, ul. Charkówska, 74
  29. 02:00Shebekino cło (RU-UA)
  30. 03:00Pletenivka cło (UA-RU)
  31. 06:20Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  32. 08:20Poltava "McDonald's", ul. Frunze 187a (Kiev highway)
  33. 13:00Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
  • Przewoźnik: Hayreniq Tour
  • Informacje dodatkowe: Kursy obsługiwane są przez Ford Tranzit. Transport roweru - 30% od ceny biletu. Transport zwierząt w przedziale bagażowym - 50% od ceny biletu, w kabinie (z osobnym miejscem) - 100% od ceny biletu. Nie trzeba drukować biletu.
  • Bagaż: 1 szt. do 25 kg (60 x 50 x 40) - za darmo, bagaż podręczny do 7 kg. (80 cm) - za darmo, każdy następny kg. - 100 RUB
  • Rabaty: 3% Dzieci 13-17 lat
    3% Student
    3% Emeryci
    5% Grupa od 4 osób
    10% Grupa od 7 osób
    25% Dzieci 3-12 lat (z miejscem)
    60% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation