• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Khmelnytskyi - Chernivtsi - Gdynia

Lux-reisen BIS
Wyjazdy: 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj, 19 Maj, 20 Maj, 21 Maj, 22 Maj, 23 Maj, 24 Maj, 25 Maj
  1. 12:20Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  2. 13:25Dunaivtsi Przystanek autobusowy "Koło"
  3. 14:50Kamianets-Podilskiy Dworzec PKS, ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  4. 15:25Khotyn (Chernivetska obl.) Dworzec PKS, ul. Vasileva, 86b
  5. 17:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  6. 17:50Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  7. 18:40Kolomyya Dworzec PKS, ul. Antonenka-Davydovycha
  8. 19:45Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  9. 20:25Kalush Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 15
  10. 21:00Dolyna Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 1
  11. 21:20Bolekhiv Przystanek autobusowy, pl. Ivana Franka
  12. 21:50Stryi Dworzec PKS, ul. Vokzalna, 7
  13. 23:10Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  14. 00:30Shehyni cło (UA-PL)
  15. 01:35Medyka cło (PL-UA)
  16. 04:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  17. 06:15Radom Stacja paliw "AMIC", Księcia Józefa Poniatowskiego, 1
  18. 07:05Grójec Stacja Paliw "ORLEN", Mszczonowska 44
  19. 08:00Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  20. 08:40Plonsk Dworzec autobusowy ul. Warszawska 51
  21. 09:50Mlawa Dworzec PKS, ul. Zygmunta Padlewskiego 1
  22. 10:55Olsztynek Stacja Paliw "ORLEN", ul. Ostródzka 11
  23. 11:30Olsztyn Dworzec PKS, pl. Konstytucji 3 Maja, 2A
  24. 12:20Ostroda Stacja paliw "ORLEN", Grunwaldzka 54
  25. 13:40Elblag Dworzec PKS ZKM
  26. 14:50Gdansk Dworzec PKS, ul. 3 Maja, 12
  27. 15:20Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji, 1
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci poniżej 26 lat (ISIC)
    20% Dzieci 7-15 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation