• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Khmelnytskyi - Lviv

  1. 12:20Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  2. 13:25Dunaivtsi Przystanek autobusowy "Koło", ul. Dunaihorodska, 32
  3. 14:50Kamianets-Podilskiy Dworzec PKS, ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  4. 15:25Khotyn (Chernivetska obl.) Dworzec PKS, ul. Vasileva, 86b
  5. 17:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  6. 17:50Sniatyn Dworzec PKS, ul. Vinnichenka, 1
  7. 18:40Kolomyya Dworzec PKS, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  8. 19:45Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  9. 20:25Kalush Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 15
  10. 21:00Dolyna Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 1
  11. 21:50Stryi Dworzec PKS, ul. Vokzalna, 7
  12. 23:10Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci poniżej 26 lat (ISIC)
    20% Dzieci 7-15 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation