• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Chop

Pavljuk V.I.
Wyjazdy: 12 Wrz, 13 Wrz, 14 Wrz, 15 Wrz, 16 Wrz, 17 Wrz, 18 Wrz, 19 Wrz, 20 Wrz, 21 Wrz
  1. 06:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  2. 06:45Kyiv Przystanek autobusowy, Salon "Infiniti", al. Peremohy, 134 (stacja metra "Zhytomyrska")
  3. 08:20Zhytomyr Stacja paliw "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  4. 09:20Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  5. 10:50Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  6. 14:30Lviv Dworzec PKP, parking, pl. Dvirtseva, 1
  7. 15:50Stryi ul. Ivana Bahrianoho, 4
  8. 18:10Mukachevo Dworzec PKS, ul. Akademika Pavlova, 14/16
  9. 18:55Uzhgorod Przystanek autobusowy, ul. Stantsiina, 9
  10. 19:40Chop Dworzec kolejowy, ul. Privokzalnaya
  11. 20:00Chop cło (UA-HU)
  • Przewoźnik: Pavljuk V.I.
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt, wózków inwalidzkich jest zabroniony. Transport rowerów po uzgodnieniu. Lądowanie jest możliwe za pomocą biletu elektronicznego. Wózek dziecięcy można przewozić.
  • Bagaż: Za dodatkową opłatą (1 szt. do 20 kg).
  • Rabaty: 30% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation