• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Cherkasy - Swiebodzin - Szczecin

  1. 09:00Cherkasy Dworzec PKS-2, ul. Lozheshnikova, 7
  2. 09:30Cherkasy Dworzec PKS, ul. Smilyanska, 166A
  3. 10:05Smila Dworzec, ul. Nezalezhnosti 111
  4. 10:55Shpola Shpola dworzec autobusowy ul. Heroes of Kruty, 64
  5. 11:35Zvenyhorodka Dworzec autobusowy, ul. Shevchenko 1a
  6. 12:20Talne Dworzec PKS, ul. Soborna 150
  7. 13:30Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  8. 14:50Gaisyn CH "Europejski", ul. 1 Travnia, 70A
  9. 15:40Nemyriv Obok skłepu "ATB", ul. Gorkogo, 82
  10. 16:30Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  11. 19:00Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  12. 21:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  13. 22:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  14. 23:10Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  15. 02:10Shehyni cło (UA-PL)
  16. 03:15Medyka cło (PL-UA)
  17. 05:20Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  18. 05:55Debica Stacja paliw "BP", ul. 23 Sierpnia 1
  19. 06:30Tarnow Stacja paliw "LOTOS", ul. Krakowska, 105
  20. 06:55Brzesko Stacja Paliw "Hotel Jaga", ul. Tadeusza Kościuszki 90
  21. 08:30Gliwice Dworzec PKS, ul. Pionierów, 8
  22. 09:15Strzelce Opolskie Stacja Paliw "ORLEN", ul. Krakowska 52
  23. 09:55Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  24. 10:25Brzeg Stacja paliw "ORLEN", ul. Władysława Łokietka, 4
  25. 10:40Olawa Stacja paliw "ORLEN", ul. Opolska 31
  26. 11:25Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1/11
  27. 12:40Legnica Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 5
  28. 13:15Lubin ul. Marii Skłodowskiej - Curie 12, supermarket ALDI
  29. 14:20Nowa Sol Przystanek na żądanie
  30. 15:00Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  31. 16:00Swiebodzin Dworzec PKS, ul. Grottgera, 5
  32. 17:30Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 10
  33. 19:00Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci poniżej 26 lat (ISIC)
    20% Dzieci 7-15 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation