• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Dnipro - Lubny

Avtoekspres-Dnipro
Wyjazdy: 19 Wrz, 20 Wrz, 22 Wrz, 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz
  1. 09:50Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  2. 09:55Dnipro Przystanek "Pałac Kultury", ul. Orłowska
  3. 10:40Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Dworzec PKS, al. Swobody, 86
  4. 11:20Verkhnodniprovsk Dworzec autobusowy, ul Titova, 10
  5. 13:25Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  6. 14:35Globyne Dworzec Globyne
  7. 15:15Semenivka (Poltavska obl.) Dworzec Semenivka
  8. 15:45Khorol Dworzec PKS
  9. 16:00Khorol Dworzec PKS-2, ul. Glybokodolinna, 27
  10. 16:45Lubny Dworzec PKS, al. Volodymyrskyi, 157

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation