• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Bratislava - Kalush (17:00)

Yatsiv FOP
Wyjazdy: 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 2 Paź, 3 Paź, 4 Paź, 5 Paź
  1. 17:00Praha Dworzec PKS "Florenc"
  2. 20:00Brno Dworzec PKS "Zvonarka"
  3. 22:00Bratislava Przystanek autobusowy, Mlynske Nivy, 31
  4. 23:10Nitra Dworzec PKS, ul. Staničná 1563/1
  5. 00:20Zvolen Dworzec PKS, ul. Balkán 53
  6. 05:20Zahony cło (HU-UA)
  7. 07:00Chop cło (UA-HU)
  8. 07:20Uzhgorod Obok supermarket "Silverland", ul. Haharina, 38A
  9. 08:20Mukachevo ul. Lavkivska, 1E, obok bistro "Silverland"
  10. 13:00Lviv W pobliżu dworca PKS, ul. Stryiska, 109
  11. 16:00Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  12. 16:40Kalush Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 15
  • Przewoźnik: Yatsiv FOP
  • Bagaż: 1 bagaż do 25 kg (60x40x20) - za darmo, każdy dodatkowy 15kg 20% ceny biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation