• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Ivano-Frankivsk - Wroclaw

Zesen Trans
Wyjazdy: 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip, 28 Lip, 29 Lip, 30 Lip, 31 Lip, 1 Sie, 2 Sie, 3 Sie
  1. 06:00Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  2. 07:00Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
  3. 09:10Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  4. 09:40Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  5. 12:10Shehyni cło (UA-PL)
  6. 12:20Medyka cło (PL-UA)
  7. 13:50Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  8. 16:20Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 17:40Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  10. 19:15Opole Dworzec PKS, ul. 1 Maja, 4
  11. 20:30Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  • Przewoźnik: Zesen Trans
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i wózków dziecięcych jest dozwolony - warunki powinny być wcześniej określone przez przewoźnika. Transport rowerowy - 50% ceny biletu
  • Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation