• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Lviv - Kherson (inside)

FOP Smilskyi M.M.
Wyjazdy: 18 Lip, 19 Lip, 21 Lip, 22 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 27 Lip, 28 Lip, 30 Lip, 31 Lip
  1. 18:00Lviv Dworzec PKP, parking, pl. Dvirtseva, 1
  2. 18:30Lviv Przystanek autobusowy, kawiarnia "Kazka" w pobliżu dworca PKS, ul. Stryiska, 109 (ul. Vernadskoho)
  3. 19:25Zolochiv Dworzec PKS, ul. Brodivska, 2
  4. 20:50Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  5. 21:40Pidvolochysk Przystanek autobusowy, ul. Ternopilska, 15A
  6. 21:55Volochysk Dworzec PKS, ul. Nezaleznosti, 30
  7. 23:20Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  8. 00:05Letychiv Dworzec PKS, ul. Y. Sawickiego, 1 (ul. Shevchenka)
  9. 00:40Lityn Dworzec PKS, ul. B. Khmelnytskoho, 7 (Radianska)
  10. 01:20Vinnytsia ul. Kyiwska, 8 (plac naprzeciwko peronów na dworcu autobusowym)
  11. 01:55Nemyriv Dworzec PKS, ul. Gorskogo, 10
  12. 02:55Gaisyn CH "Europejski", ul. 1 Travnia, 70A
  13. 04:00Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  14. 07:30Odessa Dworzec PKS, "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  15. 08:40Kobleve Przystanek autobusowy, ul. Odeska, 4, "BRSM"
  16. 09:50Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  17. 10:40Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Przewoźnik: FOP Smilskyi M.M.
  • Informacje dodatkowe: Możliwa zmiana autobusu w Tarnopolu. Możesz pokazać bilet na telefonie. Transport zwierząt i wózków dziecięcych jest możliwy za opłatą. Transport rowerów i osób niepełnosprawnych - nie.
  • Bagaż: 1 szt.do 15kg (60х40х20) - bezpłatnie, każdy następny do 15kg. albo 0.25m - 5EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation