• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Genichesk

Ostapchuk FOP
Wyjazdy: 22 Lut, 28 Lut, 2 Mar, 4 Mar, 6 Mar, 8 Mar, 10 Mar, 12 Mar, 14 Mar, 16 Mar
  1. 13:30Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 14:30Wrzesnia Dworzec PKS, ul. Kolejowa, 2
  3. 15:30Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  4. 17:30Lodz Dworzec PKS "Kaliska", al. Włókniarzy, 203/205
  5. 19:40Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  6. 23:10Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  7. 03:00Hrebenne cło (PL-UA)
  8. 04:30Rava Ruska cło (UA-PL)
  9. 05:30Lviv Przystanek autobusowy, pobliżu dworca PKS, ul. Strijska, 109
  10. 08:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zywowa, 7
  11. 10:30Khmelnytskyi Dworzec PKS, ul.Vinnitske szose, 23
  12. 13:30Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  13. 15:00Gaisyn Dworzec PKS, 1 Travnia, 129
  14. 16:00Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  15. 19:00Yuzhnoukrainsk Dworzec PKS, ul. Druzhby narodiv, 27
  16. 21:00Mykolaiv Dworzec PKS, av. Bogoyavlenskiy, 21
  17. 22:00Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho), 1
  • Przewoźnik: Ostapchuk FOP
  • Bagaż: 1szt. Bagaż do 25kg (30x60x80),bagaż podręczny do 5 - bezpłatnie , każdy następny - 20% ceny biletu.
  • Rabaty: 10% Studenci (ISIC)
    10% Pasażerowie powyżej 60 lat
    50% Dzieci 4-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation