• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Cherkasy - Kolobrzeg

  1. 09:00Cherkasy Dworzec PKS-2, ul. Lozheshnikova, 7
  2. 09:30Cherkasy Dworzec PKS, ul. Smilyanska, 166A
  3. 10:05Smila Dworzec, ul. Nezalezhnosti 111
  4. 10:55Shpola Shpola dworzec autobusowy ul. Heroes of Kruty, 64
  5. 11:35Zvenyhorodka Dworzec autobusowy, ul. Shevchenko 1a
  6. 12:20Talne Dworzec PKS, ul. Soborna 150
  7. 13:30Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  8. 16:30Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  9. 19:00Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  10. 21:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  11. 23:10Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  12. 01:30Shehyni cło (UA-PL)
  13. 01:35Medyka cło (PL-UA)
  14. 04:50Nisko Plac Wolności
  15. 05:05Stalowa Wola Stacja paliw "LOTOS", Aleja Jana Pawła II 18, 37-450 Stalowa Wola
  16. 05:50Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
  17. 06:25Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  18. 07:25Kielce ul. Żelazna,w pobliżu Poczty Głównej
  19. 08:50Radom Zolkiewskiego, 12 26-600 parking v blízkosti čerpací stanice Orlen a Bedronka Shop
  20. 09:50Grójec Armii Krajowei 41, "ORLEN"
  21. 10:55Sochaczew Plac Swietego Dominika, w pobliżu kościoła
  22. 11:30Lowicz ul. Warszawska, 9a, naprzeciwko Hostel Lowicz
  23. 12:20Kutno Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
  24. 13:20Wloclawek Dworzec PKS, ul. Okrzei, 65
  25. 14:25Torun Dworzec PKS, ul. Dąbrowskiego, 8/24
  26. 15:25Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska, 58
  27. 17:05Chojnice Nieżychowice 1, 89-620 АЗС ORLEN
  28. 18:10Beliy Bur 1 Kwiatowa str., 78-425 ORLEN gas station
  29. 18:35Bobolice(koszaliński,zachodniopomorskie) Koszalińska 19b, 76-020 Petrol Station ORLEN
  30. 19:35Koszalin Dworzec PKS, ul. Zwyciestwa, 1
  31. 20:20Kolobrzeg Dworzec PKS, Aleja Kolejowa, 6
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Studenci poniżej 26 lat (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    20% Dzieci 7-15 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation