• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Lviv - Severodonetsk

Yakovlev M.Iu. FOP
Wyjazdy: 16 Wrz, 17 Wrz, 18 Wrz, 19 Wrz, 20 Wrz, 21 Wrz, 22 Wrz, 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz
  1. 18:45Lviv McDonalds, al. Chornovola, 12
  2. 21:30Lutsk Stacja paliw "BRSM", ul. Koniakina, 24а
  3. 22:45Rivne Przystanek autobusowy, Centrum Handlowe "Arena", ul. Kyivska, 67
  4. 01:00Zhytomyr Stacja paliw "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  5. 02:15Kyiv Przystanek autobusowy, ul. Zhylianska, 124 (w pobliżu serwisu opon)
  6. 03:00Boryspil Wiadukt dla zejścia / zaokrętowania pasażerów na 2. piętrze
  7. 04:20Pyriatyn Przed dworcem autobusowym
  8. 05:20Lubny Droga powiatowa, przystanek przy klasztorze Mgarsk
  9. 06:30Poltava Przystanek autobusowy, ul. Yevropeiska, 187A, "McDonalds"
  10. 08:30Kharkiv Stacja metra "Kholodna Gora"
  11. 10:45Izium Dworzec PKS, ul. Paromna, 1
  12. 12:45Slaviansk ul. Bankivska, 88, Targ kwiatowy
  13. 13:15Kramatorsk Dworzec PKS, bul. Mashynobudivnykiv, 28
  14. 14:00Kostiantynivka (Donetsk obl.) Dworzec PKP, parking w pobliżu Kościoła St. Igorevsky
  15. 14:40Bakhmut (Donetska obl.) Dworzec PKP "Bakhmut”
  16. 15:40Lysychansk Prospect Pobiedy, 86 „Silpo”
  17. 16:00Sievierodonetsk Przystanek autobusowy, Central prospect, 46 "Jazz”
  • Przewoźnik: Yakovlev M.Iu. FOP
  • Informacje dodatkowe: przewóz zwierząt i wózeka dziecięcy są dozwolone - warunki należy określić przez przewoźnika
  • Bagaż: 1 szt.do 40kg - za darmo, dodatkowy bagaż - 20UAH

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation