• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kryvyi Rih - Moskva (09:00)

Soloviova L.A. FOP
Wyjazdy: 18 Maj, 20 Maj, 24 Maj, 26 Maj, 30 Maj, 1 Cze, 2 Cze, 3 Cze, 4 Cze, 5 Cze
  1. 09:00Kryvyi Rih Dworzec PKS "Terny", ul. Arsentyeva, 2B
  2. 09:15Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky, 111
  3. 09:20Kryvyi Rih Przystanek autobusowy, kino "Oktyabr", ul. Musorgskoho, 18
  4. 09:25Kryvyi Rih Pałac Kultury im. Bogdana Chmielnickiego, ul. Vatutina, 33A
  5. 09:30Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  6. 09:50Kryvyi Rih Przystanek autobusowy "95 kvartal", pl. Gorkogo
  7. 10:00Kryvyi Rih Dworzec PKS, Dnipropetrovske shose, 1a
  8. 10:30Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Dworzec PKS, ul. Nezalezhnosti, 44A
  9. 11:25Dnipro Przystanek autobusowy "KARAVAN", ul. Nyzhnodniprovska, 17
  10. 11:30Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  11. 12:10Novomoskovsk ul. Suchkova, 9
  12. 16:00Kharkiv Stacja metra "Kholodna Gora"
  13. 17:00Goptovka (Kharkivska obl.) cło (UA-RU)
  14. 17:15Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  15. 18:00Belgorod Dworzec, pr. Hmelnitskoho 160
  16. 20:00Kursk Dworzec PKS, ul. 50let Oktjabrja, 120
  17. 23:00Orel Dworzec PKS, ul. Avtovokzalnaya, 1
  18. 01:00Tula Dworzec PKS, Lenina, 94
  19. 02:48Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske,160
  • Przewoźnik: Soloviova L.A. FOP
  • Informacje dodatkowe: Mercedes Sprinter - 8 seats.Przewóz rowerów jest zabroniony. Przewoz zwierząt dozwolony (każdy wypadek rozpatrywany indywidualnie)
  • Bagaż: 2 bagaż do 25kg za darmo

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation