• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Yasinia - Bukovel - Kyiv (19:00)

Pavljuk V.I.
Wyjazdy: 25 Lip, 27 Lip, 29 Lip, 30 Lip, 31 Lip, 1 Sie, 2 Sie, 3 Sie, 4 Sie, 5 Sie
  1. 19:00Bukovel (Polianytsia) obok 1-go wciągnika
  2. 19:15Tatariv ul. Niepodległość (zwróć się do Worochty)
  3. 19:35Yaremche W pobliżu dworca autobusowego, ul. Svobody, 234a
  4. 19:50Delatyn Dworzec, ul. 16 lipnya
  5. 20:05Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
  6. 20:50Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 1
  7. 21:30Galych Stacja paliw "OKKO" ul. Okrużna, 1
  8. 21:50Burshtyn Stacja benzynowa "OKKO" ul. Stepana Bandery, 38a
  9. 22:20Rohatin Ul. Halytska, 32
  10. 22:50Lviv Dworzec PKP, parking, pl. Dvirtseva, 1
  11. 00:30Olesko Dworzec
  12. 01:00Brody Stacja kolejowa Brody, ul. Pryvokzalna
  13. 01:15Radyvyliv Sklep "Lampochka", ul. Nevskogo
  14. 02:10Dubno Centrum handlowe "Ricos"
  15. 02:30Rivne Przystanek autobusowy w pobliżu dworca autobusowego (apteka "Podorozhnyk"), ul. Kyivska, 77
  16. 02:50Babyn (Rivnenska obl.) Stacja paliw "AMIC Energy"
  17. 02:55Goshcha Stacja paliw "WOG"
  18. 03:10Korets posterunek policji, autostrada Kijów-Czop
  19. 03:35Novohrad-Volynskyi ul. Shevchenka, 50 (Rynek kwiatowy)
  20. 04:50Zhytomyr Stacja paliw "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  21. 05:20Korostyshiv przystanek autobusowy, ul Kyivska 66, „Furshet”
  22. 06:55Kyiv Przystanek autobusowy, Salon samochodowy "Avto-Aktyv Infinity"
  23. 07:00Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  • Przewoźnik: Pavljuk V.I.
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt, wózków inwalidzkich jest zabroniony. Transport rowerów po uzgodnieniu. Lądowanie jest możliwe za pomocą biletu elektronicznego. Wózek dziecięcy można przewozić.
  • Bagaż: Za dodatkową opłatą (1 szt. do 20 kg).
  • Rabaty: 30% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation