• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Bukovel - Kyiv (21:00)

  1. 21:00Bukovel (Polianytsia) obok 1-go wciągnika
  2. 21:15Tatariv ul. Niepodległość (zwróć się do Worochty)
  3. 21:35Yaremche W pobliżu dworca autobusowego, ul. Svobody, 234a
  4. 21:50Delatyn Dworzec, ul. 16 lipnya
  5. 22:05Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
  6. 22:50Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 1
  7. 23:15Galych Stacja paliw "OKKO" ul. Okrużna, 1
  8. 23:35Burshtyn Stacja benzynowa "OKKO" ul. Stepana Bandery, 38a
  9. 00:05Rohatin Ul. Halytska, 32
  10. 00:50Lviv Dworzec PKP, parking, pl. Dvirtseva, 1
  11. 02:30Brody Stacja kolejowa Brody, ul. Pryvokzalna
  12. 02:45Radyvyliv Sklep "Lampochka", ul. Nevskogo
  13. 03:40Dubno Centrum handlowe "Ricos"
  14. 04:20Rivne Przystanek autobusowy w pobliżu dworca autobusowego (apteka "Podorozhnyk"), ul. Kyivska, 77
  15. 05:30Novohrad-Volynskyi ul. Shevchenka, 50 (Rynek kwiatowy)
  16. 06:30Zhytomyr Stacja paliw "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  17. 09:00Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  • Przewoźnik: Pavluks-Trans
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt, wózków inwalidzkich jest zabroniony. Transport rowerów po uzgodnieniu. Lądowanie jest możliwe za pomocą biletu elektronicznego. Wózek dziecięcy można przewozić.
  • Bagaż: Za dodatkową opłatą (1 szt. do 20 kg).

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation