• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sankt-Peterburg - Ternopil - Chernivtsi

Avtokombinat-1 OOO
Wyjazdy: 15 Wrz, 18 Wrz, 22 Wrz, 25 Wrz, 29 Wrz, 2 Paź, 6 Paź, 9 Paź, 13 Paź, 16 Paź
  1. 07:00Sankt-Peterburg Stacja metra "Moskovskaia", pr. Moskovskyi, 212 (za pomnikiem Lenina)
  2. 18:00Moskva Przystanek autobusowy "Navoyasenevskaya", Novoyasenevskiy tupik, 4
  3. 20:40Kaluga Przystanek autobusowy "Sosnovyi Bor"
  4. 23:30Bryansk Pomnik kierowców wojskowych, Brianskaia obl.
  5. 08:30Kyiv Dworzec PKS "Tsentralnyi", Prospekt Nauky, 1/2
  6. 11:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  7. 12:30Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  8. 14:20Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  9. 15:10Dubno Dworzec PKS, ul. Zabrama, 26
  10. 15:45Kremenets Dworzec PKS, ul. Dubenska, 138
  11. 16:55Zbarazh Dworzec PKS, ul. Hrushevskoho, 92
  12. 17:30Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  13. 18:30Berezhany Dworzec PKS, ul. Privokzalna, 3
  14. 19:10Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
  15. 19:35Burshtyn Dworzec, ul. Mitskevitcha 43
  16. 20:00Galych Dworzec PKS, ul. Okruzhna, 3
  17. 20:35Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  18. 21:20Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
  19. 22:10Kolomyya Dworzec PKS, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  20. 23:10Kosiv Dworzec PKS
  21. 00:30Vyzhnytsia Dworzec, ul. Obiizdna 2
  22. 01:30Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  • Przewoźnik: Avtokombinat-1 OOO
  • Informacje dodatkowe: Autobus będzie dowoził pasażerów do granicy ukraińskiej, a następnie pasażerowie samodzielnie przekraczają granicę pieszo z Ukrainy do Rosji. Przewóz niewielkich psów dozwolony za pełną cenę, dla szczegółowej informacji prośba skontaktować z centrum telefonicznym
  • Bagaż: 1 sztuka bagażu do 30 kg (100x50x80cm) + bagaż podręczny do 10kg (60 * 40 * 20) - bezpłatnie, za dodatkową opłatą sprawdź u przewoźnika

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation