• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Turin

Mirchev A.G. FOP
Wyjazdy: 17 Cze, 24 Cze, 1 Lip, 8 Lip, 15 Lip, 22 Lip, 29 Lip, 5 Sie, 12 Sie, 19 Sie
  1. 12:30Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 13:40Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 15:50Odessa Dworzec PKS, ul. Kolontaivska, 58
  4. 17:40Sarata Dworzec "Sarata" św. Osipenko, 26
  5. 18:10Tatarbunary Dworzec autobusowy, ul. Stepova 2
  6. 19:40Izmail Dworzec PKS, ul. Pushkina, 70
  7. 20:50Reni Dworzec PKS, ul. Proletraska, 23
  8. 21:20Reni cło (UA-MD)
  9. 21:40Giurgiuleşti cło (MD-UA)
  10. 21:55Giurgiuleşti cło (MD-RO)
  11. 22:05Galati cło (RO-MD)
  12. 08:15Nădlac cło
  13. 08:25Nagylak cło
  14. 14:05Tornyiszentmiklós cło (HU-SI)
  15. 14:15Pince cło (SI-HU)
  16. 18:05Sezana cło (SI-IT)
  17. 18:15Fernetti cło (IT-SI)
  18. 18:25Trieste Dworzec PKP, ul. Piazza della Liberta, 8
  19. 19:00Monfalcone "Stazione Monfalcone" Piazzale della Stazione, 17
  20. 20:50Mestre Dworzec kolejowy, Hotel "Plaza", ul. Viale Stazione, 36
  21. 21:20Treviso Stazione Treviso centrale
  22. 22:10Venezia Piazalle Roma
  23. 23:00Padova Piazzale Stazione6/przy stazione FS
  24. 00:10Ferrara Piazzalle Stazione
  25. 01:00Bologna Dworzec PKS, Viale Angelo Masini
  26. 02:30Parma Parma Stazione Fs
  27. 04:20Brescia Dworzec PKP, ul. Della Stazione, 36
  28. 05:10Bergamo Dworzec PKS, Piazza Marconi
  29. 06:10Milano Milano Centrale
  30. 07:40Alessandria FS Stazione, Corso Tersio Borsalino
  31. 09:00Torino Stazione Porta Susa
  • Przewoźnik: Mirchev A.G. FOP
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta można przewozić - należy kupić osobne miejsce.
  • Bagaż: Bagaż do 30kg (60x40x20) - bezpłatnie. Złożone rowery - od 600 UAH. Złożone wózki dziecięce można przewozić w przypadku nieobecności innego bagażu - bezpłatnie. W innym przypadku - 300 UAH. Wózki inwalidzkie są zabronione.
  • Rabaty: 30% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation