• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Mariupol - Adler

Nudha D.V.
Wyjazdy: 4 Maj, 7 Maj, 11 Maj, 14 Maj, 18 Maj, 21 Maj, 25 Maj, 28 Maj, 1 Cze, 4 Cze
  1. 13:30Mariupol Przystanek autobusowy "AMSTORE", "Silpo", al. Metalurhiv, 112
  2. 13:47Mangush Przystanek autobusowy „Mail”, al. Mira, 93
  3. 15:00Berdyansk Przystanek autobusowy „Sportcomplex”, ul. Melitopolskoe shosse 22
  4. 16:35Tokmak Cafe "Nirvana", ul. Bohdana Khmelnytskoho 106
  5. 17:10Vasylivka (Zaporizska obl.) Stacja paliw "WOG", ul. 40 let Pobedy 16
  6. 18:05Zaporizhia Dworzec PKP, pr. Sobornyi, 1
  7. 19:30Dnipro Przystanek autobusowy Hotel "Dnipro", Sicheslavska naberezhna, 33
  8. 23:00Kharkiv Dworzec PKS, "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  9. 23:55Goptovka (Kharkivska obl.) cło (UA-RU)
  10. 04:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  11. 04:30Belgorod Przystanek autobusowy Centrum Handlowe "Europa", ul. Pugaczowa 5
  12. 05:45Novy Oskol Stacja paliw "ROSNEFT", ul. Ivana Putilina
  13. 08:35Rossosh Przystanek autobusowy, kawiarnia "Apelsin"
  14. 09:40Boguchar Stacja paliw "TATneft 520", autostrada M-4 Don
  15. 11:00Millerovo Stacja paliw "Shell", M-4 Don, 854 km - 400, m
  16. 12:00Kamensk-Shakhtinsky Przystanek autobusowy, Rynek "America", droga ekspresowa DON
  17. 13:03Shakhty Stacja paliw "ROSNEFT", A-270 highway, 1st km
  18. 13:35Novocherkassk Przystanek autobusowy Red Kolos
  19. 14:00Rostov-na-Donu Post DPS, pr. Aksaiskyi, 32
  20. 14:25Rostov-na-Donu Dworzec PKS, pr. Siversa, 1
  21. 15:30Kushchevskaya Stacja paliw "Rosneft"
  22. 16:00Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Przystanek autobusowy "Shell", Don 1196 km - 300 m
  23. 16:50Korenovsk "Babylon" Kompleks hotelowo-restauracyjny
  24. 17:45Krasnodar Przystanek autobusowy, CH "Magnit" blisko "Pomnik Katiusza"
  25. 18:15Adygeysk Sklep "Pyaterochka"
  26. 19:05Goryachy Klyuch Hotel "Staryi Zamok"
  27. 20:05Dzhubga Blisko Dworzec PKS, Highway Novorossijskoe, 113
  28. 21:05Tuapse Przystanek Autobusowy Shop "MegaOil", ul. Sudoremontnikov
  29. 22:20Lazarievskyi W pobliżu dworca kolejowego
  30. 23:05Loo Stacja paliw "NTK", ul. Dekabristov, 20-7
  31. 23:35Sochi Przystanek autobusowy, Parking, ul. Yana Fabritsiusa, 26
  32. 23:55Adler Przy stacji kolejowej, przystanek na ul. Lavrovaia
  • Przewoźnik: Nudha D.V.
  • Informacje dodatkowe: Pasażerowie przekraczają granice Ukrainy i Rosji pieszo. Po stronie rosyjskiej na pasażerów czeka kolejny autobus, który będzie jechał do końcowych punktów przylotu.
  • Bagaż: Cena biletu obejmuje bagaż, który nie przekracza wymiarów (100x50x30cm) i waży 30kg. Koszt dodatkowego bagażu to 100 UAH / 250 RUB 1 worek.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation