• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Adler - Mariupol

Nudha D.V.
Wyjazdy: 21 Maj, 25 Maj, 28 Maj, 1 Cze, 4 Cze, 8 Cze, 11 Cze, 15 Cze, 18 Cze, 22 Cze
  1. 05:00Adler Przy stacji kolejowej, przystanek na ul. Lavrovaia
  2. 05:30Sochi Przystanek autobusowy, Parking, ul. Yana Fabritsiusa, 26
  3. 06:10Loo Stacja paliw "NTK", ul. Dekabristov, 20-7
  4. 07:00Lazarievskyi W pobliżu dworca kolejowego
  5. 08:00Tuapse Przystanek Autobusowy Shop "MegaOil", ul. Sudoremontnikov
  6. 09:00Dzhubga Blisko Dworzec PKS, Highway Novorossijskoe, 113
  7. 10:00Goryachy Klyuch Hotel "Staryi Zamok"
  8. 10:22Adygeysk Sklep "Pyaterochka"
  9. 11:00Krasnodar Przystanek autobusowy, CH "Magnit" blisko "Pomnik Katiusza"
  10. 11:50Korenovsk "Babylon" Kompleks hotelowo-restauracyjny
  11. 12:45Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Przystanek autobusowy "Shell", Don 1196 km - 300 m
  12. 13:30Kushchevskaya Stacja paliw "Rosneft"
  13. 15:00Rostov-na-Donu Post DPS, pr. Aksaiskyi, 32
  14. 15:40Novocherkassk Przystanek autobusowy Red Kolos
  15. 16:02Shakhty Stacja paliw "ROSNEFT", A-270 highway, 1st km
  16. 17:00Kamensk-Shakhtinsky Przystanek autobusowy, Rynek "America", droga ekspresowa DON
  17. 18:00Millerovo Stacja paliw "Shell", M-4 Don, 854 km - 400, m
  18. 19:15Boguchar Stacja paliw "TATneft 520", autostrada M-4 Don
  19. 21:20Rossosh Przystanek autobusowy, kawiarnia "Apelsin"
  20. 23:20Novy Oskol Stacja paliw "ROSNEFT", ul. Ivana Putilina
  21. 01:30Belgorod Przystanek autobusowy Centrum Handlowe "Europa", ul. Pugaczowa 5
  22. 02:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  23. 06:00Goptovka (Kharkivska obl.) cło (UA-RU)
  24. 07:10Kharkiv Dworzec PKS, "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  25. 10:35Dnipro Przystanek autobusowy Hotel "Dnipro", Sicheslavska naberezhna, 33
  26. 11:55Zaporizhia Dworzec PKP, pr. Sobornyi, 1
  27. 12:45Vasylivka (Zaporizska obl.) Stacja paliw "WOG", ul. 40 let Pobedy 16
  28. 13:35Tokmak Cafe "Nirvana", ul. Bohdana Khmelnytskoho 106
  29. 15:05Berdyansk Przystanek autobusowy „Sportcomplex”, ul. Melitopolskoe shosse 22
  30. 15:47Mangush Przystanek autobusowy „Mail”, al. Mira, 93
  31. 16:00Mariupol Przystanek autobusowy "AMSTORE", "Silpo", al. Metalurhiv, 112
  • Przewoźnik: Nudha D.V.
  • Informacje dodatkowe: Pasażerowie pieszo przekraczają granice Rosji i Ukrainy. Po ukraińskiej stronie na pasażerów czeka kolejny autobus, który będzie jechał do końcowych punktów przylotu.
  • Bagaż: Cena biletu obejmuje bagaż, który nie przekracza wymiarów (100x50x30cm) i waży 30kg. Koszt dodatkowego bagażu to 100 UAH / 250 RUB 1 worek.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation