• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sumy - Wroclaw

Pan-bus Sumy
Wyjazdy: 4 Maj, 6 Maj, 7 Maj, 9 Maj, 11 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 16 Maj, 18 Maj, 20 Maj
  1. 09:00Sumy Dworzec PKS, ul. S.Bandery, 40
  2. 09:40Shtepivka Przystanek autobusowy
  3. 09:43Vilshana (Sumska obl.) Stacja paliw "Avias plus"
  4. 09:50Nedryhayliv ul. Schebetuniv
  5. 10:15Korovyntsi ul. Lenina, 164, obok sklepu "Kalynka"
  6. 10:35Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (koło)
  7. 10:50Andriyashivka (Sumska obl.) Obok sklepu "Mix"
  8. 11:15Lokhvytsia Dworzec Heroes of Ukraine (Lenina) st., 14A
  9. 12:20Pyriatyn Dworzec autobusowy, ul. Korolenko 1
  10. 14:00Boryspil Dworzec PKS, ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  11. 14:40Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  12. 15:50Zhytomyr Stacja paliw "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  13. 19:20Rivne Stacja paliw "OKKO", ul. Kyivska, 84
  14. 23:10Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  15. 01:30Krakovets cło (UA-PL)
  16. 01:50Korczowa cło (PL-UA)
  17. 03:00Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  18. 04:30Krakow Muzeum Armii Krajowej, ul. Wita Stwosza, 12
  19. 05:30Katowice Parking, ul. Sokolska, 29
  20. 06:00Gliwice Dworzec PKS, ul. Pionierów, 8
  21. 07:40Opole Stacja paliw "AMIC", ul. Wroclawska, 104
  22. 07:55Brzeg Dworzec PKS, pl. Dworcowa, 1
  23. 08:05Olawa Dworzec PKS, ul. 3 Maja, 4
  24. 08:40Wroclaw Stacja paliw "Circle K", ul. Sucha, 15C
  • Przewoźnik: Pan-bus Sumy
  • Informacje dodatkowe: Istnieje możliwość przewożenia roweru i wózka inwalidzkiego po złożeniu. Transport wózka dziecięcego tylko w stanie złożonym, w przypadku braku innego bagażu.
  • Bagaż: 1 sztuka (50 * 50 * 80) lub 2 sztuki (65 * 30 * 45) do 30 kg - za darmo. Bagaż podręczny (45 * 35 * 20) do 5 kg - za darmo. Za każdy dodatkowy kilogram dopłata 5 zł.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation