• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Sumy

Pan-bus Sumy
Wyjazdy: 16 Maj, 18 Maj, 20 Maj, 22 Maj, 23 Maj, 25 Maj, 27 Maj, 29 Maj, 30 Maj, 1 Cze
  1. 17:30Wroclaw Stacja paliw "Circle K", ul. Sucha, 15C
  2. 18:40Olawa Dworzec PKS, ul. 3 Maja, 4
  3. 19:40Opole Stacja paliw "AMIC", ul. Wroclawska, 104
  4. 20:20Gliwice Dworzec PKS, ul. Pionierów, 8
  5. 20:50Katowice Parking, ul. Sokolska, 29
  6. 21:50Krakow Muzeum Armii Krajowej, ul. Wita Stwosza, 12
  7. 23:10Debica Stacja paliw Shell naprzeciwko McDonalds
  8. 01:10Korczowa cło (PL-UA)
  9. 01:30Krakovets cło (UA-PL)
  10. 03:10Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  11. 07:00Rivne Stacja paliw "OKKO", ul. Kyivska, 84
  12. 10:30Zhytomyr Stacja paliw "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  13. 11:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  14. 12:15Boryspil Dworzec PKS, ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  15. 13:40Pyriatyn Dworzec autobusowy, ul. Korolenko 1
  16. 14:30Lokhvytsia Dworzec Heroes of Ukraine (Lenina) st., 14A
  17. 15:10Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (koło)
  18. 15:50Nedryhayliv ul. Schebetuniv
  19. 16:10Shtepivka Przystanek autobusowy
  20. 16:40Sumy Dworzec PKS, ul. S.Bandery, 40
  • Przewoźnik: Pan-bus Sumy
  • Informacje dodatkowe: Istnieje możliwość przewożenia roweru i wózka inwalidzkiego po złożeniu. Transport wózka dziecięcego tylko w stanie złożonym, w przypadku braku innego bagażu.
  • Bagaż: 1 sztuka (50 * 50 * 80) lub 2 sztuki (65 * 30 * 45) do 30 kg - za darmo. Bagaż podręczny (45 * 35 * 20) do 5 kg - za darmo. Za każdy dodatkowy kilogram dopłata 5 zł.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation