• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Poznan - Warszawa - Sumy

Pan-bus Sumy
Wyjazdy: 6 Maj, 8 Maj, 9 Maj, 10 Maj, 11 Maj, 13 Maj, 15 Maj, 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj
  1. 13:00Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 16:10Lodz Parking, ul. Jana Karskiego
  3. 18:10Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  4. 21:10Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  5. 23:30Dorohusk cło (PL-UA)
  6. 01:30Yagodyn cło (UA-PL)
  7. 02:40Kovel Stacja paliw "WOG", ul. Warszawska, 3B
  8. 03:40Sarny (Rivnenska obl.) Stacja paliw "OKKO", ul. Warsawska, 4B
  9. 09:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  10. 10:30Pyriatyn Dworzec autobusowy, ul. Korolenko 1
  11. 11:00Lokhvytsia Dworzec Heroes of Ukraine (Lenina) st., 14A
  12. 11:40Andriyashivka (Sumska obl.) Obok sklepu "Mix"
  13. 12:20Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (koło)
  14. 12:50Korovyntsi ul. Lenina, 164, obok sklepu "Kalynka"
  15. 13:10Nedryhayliv ul. Schebetuniv
  16. 13:30Vilshana (Sumska obl.) Stacja paliw "Avias plus"
  17. 14:20Sumy Dworzec PKS, ul. S.Bandery, 40
  • Przewoźnik: Pan-bus Sumy
  • Informacje dodatkowe: Istnieje możliwość przewożenia roweru i wózka inwalidzkiego po złożeniu. Transport wózka dziecięcego tylko w stanie złożonym, w przypadku braku innego bagażu.
  • Bagaż: 1 sztuka (50 * 50 * 80) lub 2 sztuki (65 * 30 * 45) do 30 kg - za darmo. Bagaż podręczny (45 * 35 * 20) do 5 kg - za darmo. Za każdy dodatkowy kilogram dopłata 5 zł.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation