• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Poznan (Szczecin)

Night Express
Wyjazdy: 25 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 2 Paź, 3 Paź, 4 Paź, 5 Paź, 6 Paź, 7 Paź, 8 Paź
  1. 03:30Kyiv Dworzec PKP, pl. Vokzalna, 2, McDonalds
  2. 05:30Zhytomyr Stacja paliw "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  3. 06:30Novohrad-Volynskyi Przystanek autobusowy przed dworcem autobusowym, ul. Shevchenka, 45
  4. 08:00Rivne Przystanek autobusowy w pobliżu dworca autobusowego (apteka "Podorozhnyk"), ul. Kyivska, 77
  5. 08:40Dubno Centrum handlowe "Ricos"
  6. 09:10Radyvyliv Sklep "Lampochka", ul. Nevskogo
  7. 09:30Brody Stacja paliw „OKKO”, w pobliżu kawiarni „A la minute”, ul. Berezovaya, 1A
  8. 10:30Busk ul. Lwowska 36, Stacja Paliw OKKO
  9. 11:20Lviv Dworzec PKP, parking, pl. Dvirtseva, 1
  10. 12:20Rava Ruska cło (UA-PL)
  11. 12:50Hrebenne cło (PL-UA)
  12. 13:30Zamosc Stacja paliw "BP", ul. Legionów, 10
  13. 14:55Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  14. 16:20Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  15. 17:25Radom Dworzec PKS, ul. Beliny-Prażmowskiego, 8
  16. 18:35Grójec Przytanek Urzad Pocztowy(UPT), al. Niepodległości, 6
  17. 20:15Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  18. 22:35Lodz Dworzec PKS, al. Włókniarzy, 227
  19. 00:10Konin Dworzec PKP
  20. 00:45Wrzesnia Dworzec PKS, ul. Kolejowa, 2
  21. 01:30Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Przewoźnik: Night Express
  • Informacje dodatkowe: Z Kijowa odjedzie Sprinter, we Lwowie będzie przesiadka do Van Hool, który pojedzie do Polski. Możesz pokazać bilet na telefonie. Transport zwierząt i wózków dziecięcych jest możliwy za opłatą. Transport rowerów i osób niepełnosprawnych - nie.
  • Bagaż: 1 szt.do 15kg (60х40х20) - bezpłatnie, każdy następny do 15kg. albo 0.25m - 5EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation